۰۰_۱

معماری و شهر سازی نگارستان

بسم الله الرحمن الرحیم شرکت مهندسین مشاور معماری و شهرسازی نگارستان (طرح نگار آموز) در سال 1375 به ثبت رسیده و از آن زمان بطور رسمی کار خود را آغاز نموده است. شرکت با استفاده از مدیران، مهندسین و کارکنان کارآزموده که بعضاً بیش از سی سال تجربه کار در پروژه‌های مختلف عمرانی را دارند مشغول به کار میباشد. این شرکت از دو قسمت عمده طراحی و اجراء تشکیل شده است که در برخی از پروژه‌ها از هر دو بخش استفاده می‌شود و قرارداد در قالب طرح و اجراء منعقد می‌گردد. امتیاز این شرکت نسبت به سایر شرکت های ساختمانی که فقط کار اجرائی انجام میدهند و یا شرکت های مهندسین مشاور که فقط به کار طراحی مشغول هستند آن است که از هر دو بخش در جهت هرچه بهتر شدن طراحی پروژه ها و یا بروز و اجرائی شدن طراح، پروژه های از پیش طراحی شده مطابق با مشکلات و واقعیتهای موجود در بستر طراحی میباشد. این شرکت ابتدا طرح اولیه خود را ارائه مینماید. چنانچه طرح اولیه و برنامه ارائه شده به تائید و تصویب کارفرما رسید، فرایند طراحی مراحل مختلف پروژه آغاز میشود. پس از انجام کلیه مراحل طراحی و تصویب طرح توسط کارفرما و درصورت صلاحدید کارفرما، واحد اجرائی شرکت پروژه را جهت اجراء تحویل گرفته و کار وارد مراحل برنامه ریزی اجرائی و در نهایت اجراء و ساخت میشود. چنانچه فقط طراحی مدنظر کارفرما باشد پس از پایان مرحله طراحی و تصویب طرح توسط کارفرما، پروژه به همراه نقشه ها و مدارک لازم جهت برگذاری مسابقه یا مناقصه و یا هر نوع مناقصه محدود دیگری که کارفرما صلاح بداند آماده میشود. طراحی مراکز فرهنگی ورزشی در بخش طراحی، طراح اصلی شرکت دکتر فرزین نگارستان عضو هیئت علمی دانشکده معماری دانشگاه تهران میباشد. ایشان دارای فوق لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه تهران و همچنین درجه دکتری معماری و شهرسازی از دانشکده شهرسازی دانشگاه نیوساوت‌ولز(U.N.S.W) استرالیا می‌باشند. نامبرده از شاگردان استاد معروف معماری و شهرسازی جهان پروفسور جان لنگ میباشند. دکتر نگارستان علاوه بر سابقه ی سی ساله طراحی و اجرای پروژه های مختلف معماری و شهرسازی سالهاست که به تدریس درس طراحی معماری مراکز فرهنگی، هنری، ورزشی و همچنین بناهای یادبود در دانشگاه های مختلف مشغول میباشند. به همین لحاظ واحد طراحی علاوه بر استفاده از تجربه گرانبهای طراحان و اساتید با تجربه و قدیمی با استفاده از خلاقیت و هنر مهندسین جوان و تحصیلکرده در بهترین دانشگاههای ایران و سایر نقاط دنیا که بعضاٌ دانشجویان دوره های دکتری و کارشناسی ارشد میباشند نیز بهره مند است.


Nunc laoreet mattis eros ac aliquam. Duis faucibus tincidunt arcu, non vestibulum eros malesuada eu. Praesent dictum feugiat justo eget eleifend.
Nunc laoreet mattis eros ac aliquam. Duis faucibus tincidunt arcu, non vestibulum eros malesuada eu. Praesent dictum feugiat justo eget eleifend.
Nunc laoreet mattis eros ac aliquam. Duis faucibus tincidunt arcu, non vestibulum eros malesuada eu. Praesent dictum feugiat justo eget eleifend.

89%

DESIGNERS

75%

DEVELOPERS

95%

COO

our skills

What we can


PHOTOSHOP

80%

HTML

90%

PHP

78%

طراحی

75%

Check out our photo report

  • about
  • about
  • about
  • about

شرکت مهندسین مشاور معماری و شهرسازی نگارستان (طرح نگار آموز) در سال ۱۳۷۵ به ثبت رسیده و از آن زمان بطور رسمی کار خود را آغاز نموده است. شرکت با استفاده از مدیران، مهندسین و کارکنان کارآزموده که بعضاً بیش از سی سال تجربه کار در پروژه‌های مختلف عمرانی را دارند مشغول به کار میباشد.

این شرکت از دو قسمت عمده طراحی و اجراء تشکیل شده است که در برخی از پروژه‌ها از هر دو بخش استفاده می‌شود و قرارداد در قالب طرح و اجراء منعقد می‌گردد. امتیاز این شرکت نسبت به سایر شرکت های ساختمانی که فقط کار اجرائی انجام میدهند و یا شرکت های مهندسین مشاور که فقط به کار طراحی مشغول هستند آن است که از هر دو بخش در جهت هرچه بهتر شدن طراحی پروژه ها و یا بروز و اجرائی شدن طراح، پروژه های از پیش طراحی شده مطابق با مشکلات و واقعیتهای موجود در بستر طراحی میباشد. این شرکت ابتدا طرح اولیه خود را ارائه مینماید. چنانچه طرح اولیه و برنامه ارائه شده به تائید و تصویب کارفرما رسید، فرایند طراحی مراحل مختلف پروژه آغاز میشود. پس از انجام کلیه مراحل طراحی و تصویب طرح توسط کارفرما و درصورت صلاحدید کارفرما، واحد اجرائی شرکت پروژه را جهت اجراء تحویل گرفته و کار وارد مراحل برنامه ریزی اجرائی و در نهایت اجراء و ساخت میشود. چنانچه فقط طراحی مدنظر کارفرما باشد پس از پایان مرحله طراحی و تصویب طرح توسط کارفرما، پروژه به همراه نقشه ها و مدارک لازم جهت برگذاری مسابقه یا مناقصه و یا هر نوع

مناقصه محدود دیگری که کارفرما صلاح بداند آماده میشود.
طراحی مراکز فرهنگی ورزشی
در بخش طراحی، طراح اصلی شرکت دکتر فرزین نگارستان عضو هیئت علمی دانشکده معماری دانشگاه تهران میباشد. ایشان دارای فوق لیسانس مهندسی معماری از دانشگاه تهران و همچنین درجه دکتری معماری و شهرسازی از دانشکده شهرسازی دانشگاه نیوساوت‌ولز(U.N.S.W) استرالیا می‌باشند. نامبرده از شاگردان استاد معروف معماری و شهرسازی جهان پروفسور جان لنگ میباشند. دکتر نگارستان علاوه بر سابقه ی سی ساله طراحی و اجرای پروژه های مختلف معماری و شهرسازی سالهاست که به تدریس درس طراحی معماری مراکز فرهنگی، هنری، ورزشی و همچنین بناهای یادبود در دانشگاه های مختلف مشغول میباشند. به همین لحاظ واحد طراحی علاوه بر استفاده از تجربه گرانبهای طراحان و اساتید با تجربه و قدیمی با استفاده از خلاقیت و هنر مهندسین جوان و تحصیلکرده در بهترین دانشگاههای ایران و سایر نقاط دنیا که بعضاٌ دانشجویان دوره های دکتری و کارشناسی ارشد میباشند نیز بهره مند است.